OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Reports
mg: Tatitra
