OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: Total
nl: Totaal

en: Assigned
nl: Toegewezen aan

en: User
nl: Gebruiker

en: hours
nl: uren

en: From
nl: Van

en: Term name
nl: Termnaam

en: Start
nl: Begin

en: Modified
nl: Aangepast

en: Hours
nl: Uren

en: Max
nl: Maximaal

en: Completed
nl: Voltooid

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Reports
nl: Rapporten

en: Maximum time
nl: Maximumtijd

en: Last activity
nl: Laatste activiteit

en: Total time
nl: Totale tijd

en: until
nl: tot
