OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: hours
nn: timar

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start
nn: Byrjar

en: Reports
nn: Rapportar
