OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: User
ps: غړی

en: Filter
ps: چاڼ

en: Reports
ps: راپورونه
