OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (35 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Groups
pt: Grupos

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Project
pt: Projeto

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Update
pt: Atualizar

en: Time
pt: Hora

en: Add term
pt: Novo termo

en: Assigned
pt: Atribuído

en: User
pt: Usuário

en: hours
pt: horas

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtrar

en: Term name
pt: Nome do termo

en: Start
pt: Iniciar

en: Modified
pt: Modificado

en: Start timer
pt: Iniciar cronômetro

en: Hours
pt: Horas

en: Max
pt: Máx

en: Completed
pt: Concluído

en: Percentage
pt: Porcentagem

en: All users
pt: Todos os usuários

en: Reports
pt: Relatórios

en: Reset filter
pt: Redefinir filtro

en: Last activity
pt: Última atividade

en: Total time
pt: Tempo total

en: Budget
pt: Orçamento

en: Budgets
pt: Orçamentos
