OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Completed
sr: Завршено

en: Reports
sr: Извештаји
