OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Update
ur: تجدید

en: Time
ur: وقت

en: User
ur: صارف

en: Filter
ur: فلٹر
