OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: User
be: Карыстальнік

en: hours
be: гадзінаў

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Start
be: Пачатак

en: Reports
be: Справаздачы
