OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Project
hu: Projekt

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Assigned
hu: Felelős

en: User
hu: Felhasználó

en: hours
hu: órák

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Term name
hu: Kifejezés neve

en: Todo
hu: Teendő

en: Start
hu: Kezdete

en: Modified
hu: Változtatott

en: Hours
hu: Órák

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Percentage
hu: Százalék

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: Reports
hu: Jelentések

en: Total time
hu: Összes idő
