OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project
pl: Projekt

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: Total
pl: Razem

en: Assigned
pl: Przydzielone

en: User
pl: Użytkownik

en: hours
pl: godziny

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Start
pl: Początek

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Hours
pl: Godziny

en: Max
pl: Maksimum

en: Completed
pl: Zakończone

en: Percentage
pl: Procenty

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Reports
pl: Raporty

en: Maximum time
pl: Czas maksymalny

en: Total time
pl: Czas całkowity

en: until
pl: do
