OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Project
ro: Proiect

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Time
ro: Ora

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Assigned
ro: Atribuit

en: User
ro: Utilizator

en: hours
ro: ore

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Term name
ro: Numele termenului

en: Modified
ro: Modificat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Reset filter
ro: Resetați filtrul

en: Maximum time
ro: Timp maxim

en: Last activity
ro: Ultima activitate

en: Budget
ro: Buget

en: Budgets
ro: Bugete
