OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Project
sv: Projekt

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Update
sv: Uppdatera

en: Time
sv: Tid

en: Add term
sv: Lägg till term

en: Total
sv: Totalt

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: User
sv: Användare

en: hours
sv: timmar

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Term name
sv: Termens namn

en: Start
sv: Från

en: Modified
sv: Modifierad

en: Hours
sv: Timmar

en: Completed
sv: Slutförd

en: Percentage
sv: Procent

en: All users
sv: Samtliga användare

en: Reports
sv: Rapporter

en: until
sv: tills
