OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Project
uk: Проект

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: Time
uk: Час

en: Add term
uk: Додати термін

en: Total
uk: Всього

en: Assigned
uk: Призначено

en: User
uk: Користувач

en: hours
uk: годин(и)

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Todo
uk: Завдання

en: Start
uk: Початок

en: Modified
uk: Змінено

en: Start timer
uk: Запустити таймер

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Max
uk: Мах

en: Completed
uk: Завершено

en: Percentage
uk: Відсотки

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Reports
uk: Звіти

en: Reset filter
uk: Скинути фільтр

en: until
uk: до

en: Budgets
uk: Бюджети
