OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project
af: Projek

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: Add term
af: Voeg term by

en: User
af: Gebruiker

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: Term name
af: Termnaam

en: Reports
af: Verslae
