OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: User
az: İstifadəçi

en: From
az: Kimdən

en: Reports
az: Hesabatlar
