OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Assigned
ca: Assignat

en: User
ca: Usuari

en: hours
ca: hores

en: From
ca: De

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Time limit
ca: Límit de temps

en: Start
ca: Inici

en: Modified
ca: Modificat

en: Hours
ca: Hores

en: Max
ca: Màx

en: Completed
ca: Completat

en: Percentage
ca: Percentatge

en: All users
ca: Tots els usuaris
