OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: hours
el: ώρες

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term name
el: Όνομα όρου

en: Start
el: Αρχή

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Hours
el: Ώρες

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Reports
el: Αναφορές
