OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Project
fa: پروژه

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Time
fa: زمان

en: Add term
fa: افزودن واژه

en: Total
fa: مجموع

en: Assigned
fa: اختصاص یافته

en: User
fa: کاربر

en: hours
fa: ساعت‌

en: From
fa: از

en: Term name
fa: نام واژه

en: Start
fa: شروع

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Hours
fa: ساعت

en: Max
fa: حداکثر

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: All users
fa: همه کاربران
