OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: Add term
gl: Engadir termo

en: User
gl: Usuario/a

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Start
gl: Comezo

en: Modified
gl: Modificado

en: Completed
gl: Completado

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Reports
gl: Informes
