OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project
hr: Projekt

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Start
hr: Početak

en: Reports
hr: Izvješća
