OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: hours
is: klukkutímar

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: Start
is: Hefst

en: Completed
is: Lokið

en: Percentage
is: Prósenta

en: Reports
is: Skýrslur
