OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Update
it: Aggiorna

en: Time
it: Data e ora

en: Add term
it: Aggiungi termine

en: Total
it: Totale

en: User
it: Utente

en: hours
it: ore

en: From
it: Da

en: Filter
it: Filtra

en: Term name
it: Nome del termine

en: Start
it: Inizio

en: Modified
it: Modificato

en: Hours
it: Ore

en: Completed
it: Completato

en: Percentage
it: Percentuale

en: All users
it: Tutti gli utenti

en: Reports
it: Resoconti
