OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი
