OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Assigned
kn: ನಿಯೋಜಿಸಲಾದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ
