OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: From
my: မှ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
