OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Project
ru: Проект

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Time
ru: Время

en: Add term
ru: Добавить термин

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: hours
ru: часов

en: From
ru: От

en: Filter
ru: Фильтр

en: Term name
ru: Название термина

en: Start
ru: Начало

en: Modified
ru: Изменено

en: Hours
ru: Часы

en: Max
ru: Макс

en: Completed
ru: Завершено

en: Percentage
ru: Процент

en: All users
ru: Все пользователи

en: Reports
ru: Отчёты

en: Reset filter
ru: Сбросить фильтр

en: Last activity
ru: Последнее занятие

en: Budget
ru: Бюджет

en: Budgets
ru: Бюджеты
