OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji
