OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Total
sk: Celkom

en: Assigned
sk: Pridelené

en: User
sk: Používateľ

en: hours
sk: hodiny

en: From
sk: Od

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Time limit
sk: Časový limit

en: Start
sk: Štart

en: Modified
sk: Upravené

en: Hours
sk: Hodiny

en: Completed
sk: Ukončená

en: Percentage
sk: Percent

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: Total time
sk: Celkový čas
