OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Time
sl: Čas

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: User
sl: Uporabnik

en: From
sl: Od

en: Term name
sl: Ime termina

en: Reports
sl: Poročila
