OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Project
tr: Proje

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Time
tr: Zaman

en: Add term
tr: Terim ekle

en: Total
tr: Toplam

en: Assigned
tr: Atandı

en: User
tr: Kullanıcı

en: hours
tr: saat

en: From
tr: Kimden

en: Term name
tr: Terim adı

en: Start
tr: Başlangıç

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Hours
tr: Saat

en: Max
tr: Maks

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Percentage
tr: Yüzde
