Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
