Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Link
cy: Dolen

en: From
cy: Gan

en: Filter
cy: Hidlydd
