Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
