Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Link
hr: Poveznica

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Last Name
hr: Prezime
