Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле
