Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
