Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: From
nl: Van

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Created By
nl: Aangemaakt door
