Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын
