Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Link
ro: Legătură

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Created By
ro: Creat de
