Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat
