Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: No items found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Moderator
uk: керівник

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Created By
uk: Створив
