Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer
