Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ
