Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
