Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: ID
az: İD

en: From
az: Kimdən

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
