Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Save Changes
be: Захаваць змены
