Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Link
bg: Линк

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър
