Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Filter
bn: ফিল্টার
