Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Filter
br: Sil
