Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni
